Продавець ТОВ "СВН-КИЕВ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
60 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. Залиште пожайлуста свою заявку на сайті компанії, і ми з Вами зв'яжемося.

Б У Д Ц Е Н Т Р
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Довжина, мм
Ширина, мм
Товщина, мм
Наявність
Країна виробник
Вид деревно-плитного матеріалу
Порода дерева
Покриття
Призначення
Колір
Вид фанери
Ґатунок фанери
Контакти
ТОВ "СВН-КИЕВ"В'ячеслав, Юрій
Здолбунівськая 7, Київ, Україна
+380 (67) 582-11-16
Ціни уточнюйте у менеджерів
+380 (66) 210-97-94
+380675821116+380675821116+380675821116
Мапа
+380 (67) 582-11-16
+380 (66) 210-97-94

Фанера ФСФ

З чого виготовляється
Стандартами встановлено, що при виготовленні може використовуватися шпон з хвойних і листяних порід. Деревина, з якої виготовлений зовнішній шар, визначає найменування всього матеріалу. Це може бути шпон з сосни, модрини, берези, липи та інших порід дерева, наприклад з бука або кедра.

Допустимі дефекти дерева і сортність матеріалу також прописані в технічних умовах. Якщо для низькосортної фанери можлива наявність сучків і тріщин, то в продукті вищого сорту не допускається навіть зміна природного забарвлення. Нормується стандартом і товщина шпону - вона не повинна перевищувати 3,5 мм для зовнішнього шару і 4 мм для внутрішніх шарів.

Характеристики
Ключовий показник за призначенням - це підвищена вологостійкість. Крім згаданих якостей деревини і товщини шпону, задається:

напрямок волокон - воно повинно бути паралельним,
кількість його смуг і їх допустиме поєднання для зовнішньої поверхні.
Фізичні властивості матеріалу нормуються по допустимої вологості і міцності. Деякі показники зі стандарту на цю фанеру виробник може застосовувати вибірково, за погодженням з покупцем. Це стосується теплопровідності, горючості і звукоізоляційних властивостей.

Те ж відноситься до біологічної стійкості, а ось зміст формальдегіду в матеріалі не повинно перевищувати заданого значення. Визначається воно відповідно до класу емісії - допустимого виділення цієї шкідливої речовини в повітря. У будь-якому випадку це значення не повинно перевищувати 0,124 мг / куб. м.

Про вимоги до механічних характеристик можна судити з випробувань, які повинен витримувати продукт. У стандарті заданий межа міцності клейового шару після кип'ятіння протягом 6 годин.

сортамент
Кількість сортів матеріалу - 5, і визначаються вони якістю зовнішніх шарів. Кращий за цим показником сорт позначається буквою Е, тобто «еліта»; інші мають цифрове позначення від I до IV.

Ще одна характеристика - наявність механічної обробки. Шліфування листа може проводитися з однієї або двох сторін. Це відбивається в маркуванні фанери: Ш1 або Ш2. Матеріал без шліфування позначається НШ.

Стандарт визначає довжину і ширину листів в діапазоні від 1,2 м до 3,66 м і задає допуск за цим параметром. Однак в ГОСТ обмовляється, що виробник може відійти від вимог, якщо цього вимагає замовник.

Це стосується і товщини листа, і кількості шарів шпону в ньому. А за стандартом фанера може містити мінімум 3 шари, максимальне їх число - 21. В останньому випадку товщина листа повинна становити 3 см.

В позначенні фанери ФСФ вказується клас емісії Е1 або Е2, що визначає зміст формальдегіду в матеріалі. У першому випадку його зміст менше і не повинно перевищувати 8 мг на 100 г маси.

де застосовують
Підвищена вологостійкість зумовила популярність цього типу фанери. Її використовують як будматеріал і елемента конструкцій, які можуть розташовуватися на вулиці. Застосовується цей продукт і в промисловості, а також для виготовлення тари. Крім вологостійкості, він володіє достатньою механічною міцністю і легко обробляється.

Відома проблема, пов'язана з набуханням і розшаруванням фанери від вологи, у цього типу матеріалу мінімізована. Після просушування його форма повертається в початковий стан. Стійкість до вигину і розриву цієї фанери така, що її можна використовувати в конструкціях із значним навантаженням, наприклад в підлогові покриття або для виготовлення садових меблів.

Основний недолік цього продукту пов'язаний з використовуваним речовиною. Формальдегідний клей надає фанері її позитивні властивості, але при цьому шкідливий для здоров'я. Тому застосовувати її при внутрішній обробці приміщень небажано. Пов'язано це обмеження ще й з підвищеною горючістю матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner