385,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1500 грн
Характеристика
Клейовий розчин для пристрою армованого склотканом шару на фасадних теплоізоляційних плитах із мінеральної вати, а також для приклеювання цих плит до основ, заводського виготовлення у формі сухої суміші сполучних, мінеральних заповнювачів і модіфікувальних добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейку масу сірого кольору. Після затвердіння вирізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією й еластичністю.
Застосування
Розчин призначений для виконання армованого склотканью шару та приклеювання фасадних пінополістирольних і мінералових плит у системах утеплення TURBO-W, TURBO-WSA,TURBO-WSO і TURBO-WSISI компанії KREISEL Розчин призначений для виконання армованого склотканом шару та приклеювання фасадних пінополістирольних і мінераліватних плит у системах утеплення TURBO-SISI і TURBO-WSISI компанії KREISEL. Теплоізоляційні плити, приклеєні цим розчином, необхідно додатково закріпити розпірними болтами. Основою для приклеювання ізоляційних плит можуть бути: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів із легким заповнювачем і комірцевих бетонів — з необробленою, поштукатурною, покритою малярними покриттями або фактурнуй поверхнею.
Робочі дані
Ґрунтувальні засоби: TIEFGRUND LMF 301, PUTZGRUND 330.
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів) от + 5 °C до + 25 °C.
Пропорція змішування з водою: около 6,3 литров на 25 кг сухой смеси.
Час придатності до застосування після закривання водою: майже 2 години (за температури довкілля +20 °C).
Расход: приклеювання ізоляційних плит: приблизно 5-6 кг/м2 створення армованого шару: приблизно 5-6 кг/м2
Спосіб застосування
Підготовка основи: закріплені плити з мінеральної вати треба очистити від залишків вати, що виступають після можливого шліфування. Кути віконних і дверних прорізів потрібно зашпашлювати під кутом 45° додаткову смужку сітки розміром приблизно 25х30 см. Основа для приклеювання ізоляційних плит має бути стабільною, з достатньою міцністю, вільним від забруднень, від явно відлущуваних малярних покриттів або штукатурки. Поверхня стіни за потреби треба механічно очистити (металевими щітками), змити водою й дочекатися висихання. Поверхня, покрита цвіллю, мохом, покрити антисептичним засобом SEPTOBUD 1008, потім очистити механічно. Штукатурку та нестабільні основи з недостатньою міцністю зчеплення треба видалити. У разі нерівностей основи понад + 1 см, очищені основи необхідно вирівняти шпаклево-вирівнювальною сумішшю SPACHTEL-REPARATUMFRTEL 429, а поверхні з залишками поколотої штукатурки з недостатньою міцністю зчеплення заповнити штукатурним розчином PUTZMЦRTEL 560. Сильно зволожені та піщані основи треба заґрунтувати засобом TIEFGRUND LMF 301.
Підготовка матеріалу до роботи: суху суміш треба поступово всипати в ємність, що містить відповідну кількість чистої, холодної води, перемішуючи вручну або механічно за допомогою заважки, до отримання однорідної маси без грудок. Залишити на час для дозрівання, що становить 5 хвилин, і знову ретельно перемішати.
Пристрій шару, армованого склотканиною: армований шар необхідно виконувати не раніше, ніж через три дні після приклеювання ізоляційних плит. Клейовий розчин необхідно наносити на поверхню плит рівномірним шаром, смугою завширшки з використовувану армувальну тканину. Потім розчин протягнути зубчастим краєм шпателя. На підготовлений шар накласти смугу армувальної тканини, використовуючи загладжувальний шпатель, рівно зашпашлювати до повного закривання тканини, застосовуючи в необхідних випадках додаткову порцію клейового розчину. Перед накладанням армувального розчину рекомендується прошпаклювати поверхню плит. Базовий шар, армований одним шаром склотканинини, має мати товщину не більш ніж 3-5 мм. Зісідні смуги армувальної тканини необхідно накладати з хв 10 см запасом. Після висихання армованого шару, тобто приблизно через 3 дні (за температури +20 °C і вологості повітря 50%) необхідно нанести штукатурку. У разі здійснення робіт за низьких температур і за великої вологості повітря час висихання армованого шару може збільшитися приблизно вдвічі.
Монтаж плит: під час наклеювання плит на рівній основі, на плиту необхідно нанести порцію клейового розчину та розподілити його рівномірно зубчастим краєм шпателя (не менш ніж 10х10х10 мм) на всій поверхні плити. На нерівних основах клейовий розчин необхідно наносити смугами завширшки 3-4 см, сформованими у формі призми, уздовж краю плити. На поверхні плити накладати 3-6 порцій розчину діаметром 12-15 см. Висота нанесених порцій розчину має бути достатньою для приклеювання плит як по краях, так і посередині. Після накладання клейового розчину плиту треба негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці та притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. плити приклеїти, чергуючи щільно притискаючи до раніше приклеєних плит. Надлишок витісненого розчину треба видалити, щоб на краях не залишилося жодних залишків. Ізоляційні плити мають бути приклеєні до основи не менш ніж на 40% своєї поверхні. Неможливе проведення робіт під час атмосферних опадів, у разі сильного вітру та за великого освітлення облицювання сонцем без спеціальних заснов, що обмежують вплив атмосферних явищ! Внимание! Необхідно застосовувати повний комплект матеріалів системи утеплення!
Сфера застосування
Клей у формі сухої суміші мінеральних і органічних сполучних, мінеральних наповнювачів і домішок, що модифікують. Після змішування з водою утворює однорідну масу світло-сірого кольору. Після затвердіння водо- і морозостійкий, паропроникний, з високою адгезією й еластичністю. Клей призначений для виконання армованого склосіткою захисного шару, вирівнювання поверхні та приклеювання термоізоляційних фасадних плит із мінеральної вати в системі утеплення фасадів.
Витрата: 4-5 кг на м2
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Kreisel |
Країна виробник | Німеччина |
Тип | Будівельний розчин |
Тип використання | Універсальний |
Упаковка | Мішок |
Фасовка матеріалу (кг) | 25 |