169,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1500 грн
Склад
Полімермінеральна композиція на основі високоякісного цементу, вапна та модифікаторів провідних європейських виробників, які сприяють поліпшенню механічних властивостей розчину та його адгезії.
Застосування
Застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних мінеральних поверхнях (бетон, цегла) всередині приміщень і зовні для оштукатурування стін, які захищені від зволоження. Рекомендується як для традиційного ручного, так і для механічного нанесення. Після схоплювання є міцною основою для гіпсових шпаклівок і внутрішніх декоративних штукатурок.
Технічні характеристики
Водопотреба на 25 кг сухої суміші, л | 4...4,5 |
Витрата сухої суміші на 1 мм шару, кг/м | 21,5 |
Розрахункова товщина штукатурного шару, від...до, мм | 10...20 |
Термін придатності розчинної суміші, рік, не менш ніж | 1 |
Міцність зчеплення під час стиснення, МПа, не менш ніж | 0,3 |
Маркова міцність під час стиснення, МПа, не менш ніж | 15 |
Температура експлуатації, °C, від...до | -30...+ 70 |
Сфера застосування
Застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних основах (бетон, цегла) всередині приміщень. Рекомендована як для традиційного ручного, так і механічного нанесення. Після затвердіння є міцною основою для гіпсових шпаклівок і внутрішніх декоративних штукатурок.
Основні | |
---|---|
Виробник | Polimin |
Країна виробник | Україна |
Тип за складом | Цементна |
Тип використання | Універсальний |
Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли |
Стан матеріалу | Суха суміш |
Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
Упаковка | Мішок паперовий |
Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
Технічні характеристики | |
Витрата матеріалу | 21.5 кг/м2 |
Мінімальна товщина шару | 10 мм |
Максимальна товщина шару | 20 мм |
Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |